ARALIK FİLMLERİ

Yarını Yok / 24 Hours to Live

Ethan Hawke, Xu Qing, Paul Anderson ve Liam Cunningham’ın oynadığı Yarın Yok’un yönetmenliğini Brian Smrz üstleniyor. Ethan Hawke, oğlunu ve karısını trajik bir şekilde kaybeden eski bir asker olan Travis Conrad rolündedir. Travis son bir kez daha eski işine döner ve hedefi tarafından vurulur. Ardından yeni ve deneysel tıbbi bir prosedürün parçası olarak ameliyat masasında uyanan Travis, ona  yaşaması için verilen son 24 saat içerisinde intikam peşine düşer.

Aile Arasında

Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar ve Devrim Yakut’un oynadığı Aile Arasında, bir düğün öncesi yaşananları konu alıyor. 21 yıllık ilişkisini bitiren nevrotik Fikret ile vokalist Solmaz’ın tesadüfen tanışması sonucunda sarpa saran bir hikayeyi işleyen filmin yönetmeni Ozan Açıktan.

Jüpiter’in Uydusu / Jupiter’s Moon

 Suriye’den Macaristan’a kaçan Aryan ve babası, sınırda ırkçı bir polis memuruna yakalanır. 19 yaşındaki Aryan, polis tarafından vurulur ve götürüldüğü mülteci kampında mucizevi bir şekilde hayatta kalır.

Geçmişteki Sır

Serkan Şenalp, Natasha Petrovic, Emir Hadzihafizbegoviç ve Suzan Kardeş’in oynadığı Geçmişteki Sır’ın yönetmenliğini Raşit Görgülü üstleniyor. Fotoğrafçılı yapan ve ailesiyle yaşayan Ali, geçirdiği genetik bir rahatsızlık sonucunda kendini Bosna Hersek’te bulur.

Çizgi Ötesi / Flatliners

Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev ve James Norton’un başrolleri paylaştığı Flatliners, yaşamdan sonra ne olduğunu merak eden beş tıp fakültesi öğrencisinin tehlikeli deneylerini konu alıyor.

Star Wars: The Last Jedi / Yıldız Savaşları: Son Jedi

Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor’un devam filmi 15 Aralık’ta vizyonda. 

Martıların Efendisi

Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen ve Nejat İşler’in başrolü üstlendiği filmin yönetmeni ise Mehmet Ada Öztekin. İstanbul’da sakin bir hayat süren Martıların Efendisi’nin hayatına masumiyetin simgesi bir kadın girer. Bu kadın MEF’in saf ve temiz dünyasını yıkıp MEF’i gerçek dünyayla tanışmasına neden olur.

Loving Vincent

Dorota Kobiela ve Hugh Welchman’ın yönettiği filmde Douglas Booth, Jerome Flynn, Robert Gulaczyk ile Helen McCrory rol alıyor. Vincent Van Gogh’un hayatını ressamın tabloları üzerinden anlatan filmde 65.000 kare yer alıyor.

Emaar Square Mall Blog Detail

Emaar Square Mall Blog Detail Page