Sanal gerçeklik heyecanı VR ROOM ile artık Emaar AVM’de

06-12-2018 / 31-12-2019

Sanal gerçeklik heyecanı VR ROOM ile artık Emaar AVM’de

Tüm zamanların en beğenilen VR oyunlarından Beat Saber, Arizona Sunshine, Creed ve daha fazlası oyun severler için Emaar AVM’nin yepyeni eğlence merkezi VR ROOM’da.

VR oyunları arasında fırtına gibi esip büyük bir hayran kitlesine ulaşan Beat Saber, oynayanların heyecanına heyecan katan müzikleri eşliğinde ışın kılıçları ile birlikte 4 farklı zorluk seviyesine ulaşıyor.

Arizona Sunshine ile zombilerin arasına adım atıp zombi kıyametinden kurtulmaya çalışan oyuncular, korku ve heyecan sınırlarını zorluyor.

Creed’de şampiyon olmak için Rocky’yle çalış, iyi dövüş ve gardını al! Boks ringinde güçlü rakiplerinle mücadele ederken hataya yer yok. Temposu yüksek boks mücadelesinde kondisyona ihtiyacın olacak.

VRZOO Dubai’den sonra ilk kez Emaar AVM’de

VR ROOM’un içinde yer alan VRZOO ise ziyaretçileri sanal gerçeklik teknolojisi ile hayvanlar alemini keşfetmeye davet ediyor!

VRZOO’da ziyaretçiler  12 farklı 360 derece filmde Güney Afrika, Uganda, Mısır, Avustralya, Maldivler ve Mafya Adaları'nın devleriyle heyecanlı bir macera yaşıyor. VRZOO ile okyanusların dev balinaları, deniz inekleri, çöllerin meraklı mirketleri, ormanların en güçlüleri goriller, aslanlar, gergedanlar ve daha fazlası ile burun buruna gelerek vahşi hayvanların büyüsüne kapılacaksınız.

VRZOO deneyiminde, kurulan özel platformlarda sanal gözlükler ile dünyanın dört bir yanında doğal ortamlarında görüntülenen nesli tükenmekte olan canlıları yakından görerek sanal gerçekliğin zirvesine çıkın.

HTC Vive teknolojisi ile macera, heyecan ve aksiyon dolu VR oyunları ve VRZOO safarisi Emaar AVM, -3 katı Emaar Akvaryum çıkışında. Sakın kaçırmayın!

Biletini hemen al https://bilet.emaarsquaremall.com/

Emaar Square Mall Event Detail Page

Emaar Square Mall Event Page