-

18-11-2021 / 19-02-2022

Emaar'dan Toplam 1.000.000 TL Ödül

YENİ YIL KAMPANYA KOŞULLARI:

 • Kampanya aşağıdaki şart ve koşulları kapsar, katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanya 19 Kasım 2021-19 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
 • Kampanya süresince çekiliş ile
  • 19 Kasım 2021-19 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde, kazanan 100 talihliye 10.000 TL yüklü Param Kart verilecektir.
 • Kampanyaya dahil olan mağazalar hakkında bilgi için Kampanya Danışma standına başvurulabilir veya https://www.emaarsquaremall.com web adresinden bilgi alınabilir.
 • Kampanya Danışma Deski her gün saat 12.00-21.45 saatleri arasında hizmet verecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Emaar mobil app üzerinden kişilerin üye olmaları veya giriş yapmaları sonrasında fatura/fiş görüntülerini tüm bilgiler görülecek şekilde yüklemeleri gerekmektedir. Fiş/fatura üzerinde yer alan alışveriş tarihi, fiş veya fatura numarası, mağaza adı, alışveriş tutarı ve kişinin ismi görünür şekilde yüklenmediği takdirde fatura geçersiz sayılacaktır.
 • Üzerinde isim yer almayan fiş ve faturaların slip’lerinin de yüklenmesi gerekmektedir.
 • Katılımın geçerli sayılabilmesi için fatura/fişlerin kampanya tarihi içinde  mobil uygulamaya girilmesi gerekmektedir.
 • Mobil app içerisinde kayıt tamamlandıktan ve faturalar yüklendikten sonra aynı gün içerisinde yapılacak her 500 TL’lik alışveriş için kişilere bir çekiliş hakkı verilecektir. 500 TL’lik harcamada tek fatura şartı aranmayacak, faturaların toplamına bakılacaktır.
 • Katılımcıların faturaları onaylandıktan sonra sisteme kayıtlı cep telefonlarına, çekiliş hakkı sms kodu ile aynı gün içerisinde iletilecektir.
 • Çekiliş sonuçlanana kadar sms ile iletilmiş olan kodların saklanması gerekmektedir. Kodun bulunduğu sms’in silinmesi halinde kişinin katılımı geçersiz sayılacaktır. Çekiliş sonucunda katılımcının ödülü kazanması halinde sms kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı için son fatura yükleme tarihi 19 Şubat 2022 saat 22:00’dır.
 • Uygulama üzerinden son e-fatura giriş tarihi 21.02.2022 saat:17.00’dır
 • Alışveriş yapılan fiş/fatura üzerindeki isim ile uygulamayı kullanarak yükleme yapan katılımcı ismi  aynı olmalıdır. Katılımın geçerli sayılabilmesi için uygulamaya yüklenen fiş/faturaların üzerinde katılımcı ismi yazmalıdır. Katılımcı isminin bulunmadığı durumlarda, yine uygulama üzerinden kredi kartı slip fotoğrafı da yüklenmelidir.
 • Çekiliş sonucunun açıklanmasından sonra; talihlilere sistem tarafından kişiye özel kod gönderilecektir. Talihliler bu kod numarasını Emaar’da yer alan Info Desk’e ileterek Param Kartlarını teslim alabilirler.
 • Eğer kişinin daha önceden telefon numarasına kayıtlı bulunan Param Kart’ı mevcut ise yükleme bu karta yapılır.
 • Yüklenen bakiyeler en geç 10 Mayıs 2022 saat: 22.00’a kadar ve sadece Emaar içinde kampanyaya dahil mağazalarda kullanılacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan bakiyeler geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanya süresince bir katılımcının kazanabileceği maksimum hediye tutarı 10.000 TL’dir.  Bir kişi birden fazla kez ödül kazanamaz.
 • Kampanya katılımında geçerli olacak alışveriş belgeleri; fiş, fatura, e-arşiv ve e-faturadır.
 • Kampanyaya, ‘Kapsam Dışı Mağaza ve Ürünler’ kategorisinin dışında yer alan mağazalardan yapılmış olan alışverişlerin “geçerli alışveriş belgeleri” ile katılım sağlanabilir.
 • Kampanyaya katılımda “geçerli alışveriş belgesi” olarak sadece Emaar tarafından açıklanmış “Kampanyaya Dahil Olan Mağazalar” listesindeki mağazalardan ve geçerli olduğu belirtilen kategorilerden alınan orjinal fiş/fatura/e-fatura kullanılabilir.
 • E-fatura ile katılımlarda, sadece Emaar mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturaların görüntüsünün yüklenmesi gerekmektedir.
 • Çekiliş sonrasında kazanan talihlilerin alışveriş fiş/faturalarını Milli Piyango aracı kurumuna ibraz etmeleri gerekmektedir. İlgili çekiliş kuponuna bağlı fatura/fişlerin ürün iadersi sebebiyle ibraz edilmediği durumlarda ödül yedek talihliye aktarılacaktır.
 • Ürün değişimlerinde yine Emaar mağazasından değişim yapılması koşulu ile yeni fiş/faturanın değişim makbuzu ile birlikte ibrazı gerekmektedir. Aksi koşulda ödül yedek talihliye geçer.
 • Şaibeli görülen durumlarda, kişinin bakiye ve hak kazanımı talep etmesi halinde fatura/fiş asıllarını Info Desklere gelerek TC kimlik belgeleri ile birlikte ibrazı zorunludur.
 • Yüklenen tutarların harcanabileceği mağazalar listesi Emaar Square Mall web sitesinde yayınlanacaktır.
 • Fatura girişlerinde geçersiz olan markalar; Emaar içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, alkol ve alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunları harcamaları, ziynet altın alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, hediye çeki satın alımları, ve tüm hediye tutarları kampanyaya dahil değildir.
 • Çekiliş sonucu kazanılan ve Param Kart harcamaları için kapsam dışı olan markalar; Arbys, Atasun Optik, Atom Tost, Atelier Rebull, Big Baker, ETS Tur, Fizyostation, Burger King, Baqa, Bizim Lokanta, Cantinery, Cengiz Aktürk, Cinemaximum, Huqqa, Paps Italian, SPX, Cartier, Gizia&Gizia Gate, Gucci, Guess, Çöps, Günaydın Köfte& Döner, Hacıoğlu, Harry Winston, Hermes, Hudsoni Hummer, Inglot, Jolly Tur,Kahve Dünyası, Kaydırax, Kırksu, Kronotrop, Lamy, Lokvm Patisserie, Louis Vuitton, Luxo, Max Athletics, Madame Coco, Majouri, Mc Donald’s, Miin, Maa Althahab, Sugar Jewellery, Unique, Mont Blanc, Nars, Otoför, Pidem, Popeyes, Plus Kitchen, Play Bowling, The Jump, Twigy, VR Room, Kidsplay, Pony Cycles, Lelas, Miodan, Zula, Özbayrak Altın, Gültekin Döviz mağazalarından Param Kart bakiyesi ile alışveriş yapılamayacaktır.
 • Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.
 • Katılımcılar, kampanya süresince yaptıkları alışverişlerde ve hediye bakiyelerle yaptıkları alışverişlerde oluşabilecek ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü durumdan Emaar’ın sorumlu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldıklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 • Kazanılan hak devredilemez ve hediye edilen bakiyelerin nakit karşılığı talep edilemez.
 • Kampanyaya mağaza personelleri ve Emaar çalışanları katılamaz.
 • Katılımcının farklı e-mail adresleri, telefon numaraları kullanmak suretiyle kampanyaya katıldığının belirlenmesi durumunda Emaar, Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uyarınca katılımcı hakkında  başta “nitelikli dolandırıcılık” olmak üzere ilgili suçlardan suç duyurusunda bulunma ve kazanılan meblağları tüm yasal faizi, avukatlık ücretleri ve diğer sair masrafları ile birlikte tazmin etme hakkını saklı tutar. 
 • AVM mağazalarının internet sitelerinden yapılan alışverişler, ürün teslimi Emaar’dan yapılmış olsa dahi kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Şirket adına düzenlenmiş faturalar kabul edilmeyecektir.
 • Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirmek suretiyle kampanya katılım gerçekleştirilmesi durumunda ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Emaar’ın tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Emaar bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutar.
 • Mali değeri olmayan belgeler (sipariş fişi/proforma fatura/tahsilat makbuzu, yemek fişi, hediye kart, satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve benzeri belgeler) ve yırtık-parçalanmış, üzerindeki yazıların okunamadığı fiş/faturalar kampanya katılımında geçerli olmayacaktır.
 • Emaar çalışanları, Emaar AVM yüklenici firma çalışanları ve Emaar mağaza çalışanları kampanyaya katılamaz.

 

ÇEKİLİŞ HAKKINDA:

Bu kampanya Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.11.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-11274 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 19.11.2021 (saat:10.00)-19.02.2022 (saat:22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’ye ait Emaar AVM içindeki tüm mağazalardan (Emaar AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunları harcamaları, ziynet altın alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri,  ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, hediye çeki alımları ve tüm hediye tutarlar kampanyaya dahil değildir) aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve katları tutarında (her 500 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Emaar Square Mall Uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen ya da AVM içinde yer alan kampanya standına gelip fiş/fatura/e-Arşiv faturalarını ibraz eden müşteriler çekilişe katılacaktır. (Kampanya bitiş tarihi 19.02.2022 saat:22.00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 21.02.2022 saat:17.00’dır.). Emaar Square Mall uygulaması üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir.  Katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura no/tarihi-ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.  Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş/fatura/e-arşiv fatura görseli kabul edilecektir.  Emaar Square Mall uygulaması üzerinden gelen tüm katılımlar katılım tarihine göre sistem tarafından kabul edilecek ve fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki bilgiler kontrol edildikten sonra onaylanan fiş/fatura/e-arşiv faturalara ait katılımın çekiliş hakkı oluşturularak uygulamaya yansıyacaktır. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura/e-fatura dışındaki (bilgi fişi, tahsilat makbuzu, istisna faturası, sipariş fişi) belgeler geçerli değildir. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Emaar Avm mağazalarından yapılmış olsa bile) kampanyaya dahil edilmez. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir. Çekilişte 100 kişi 10.000 TL Param Emaar AVM Kart (Arbys, Atasun Optik, Atom Tost, Atelier Rebull, Big Baker, ETS Tur, Fizyostation, Burger King, Baqa, Bizim Lokanta, Cantinery, Cengiz Aktürk, Cinemaximum, Huqqa, Paps Italian, SPX, Cartier, Gizia&Gizia Gate, Gucci, Guess, Çöps, Günaydın Köfte& Döner, Hacıoğlu, Harry Winston, Hermes, Hudsoni Hummer, Inglot, Jolly Tur,Kahve Dünyası, Kaydırax, Kırksu, Kronotrop, Lamy, Lokvm Patisserie, Louis Vuitton, Luxo, Max Athletics, Madame Coco, Majouri, Mc Donald’s, Miin, Maa Althahab, Sugar Jewellery, Unique, Mont Blanc, Nars, Otoför, Pidem, Popeyes, Plus Kitchen, Play Bowling, The Jump, Twigy, VR Room, Kidsplay, Pony Cycles, Lelas, Miodan, Zula, Özbayrak Altın, Gültekin Döviz mağazaları hariç Emaar AVM içinde yer alan tüm mağazalarda geçerlidir. Kartın içinde bulunan tutar nakde çevrilemez. Tutar ATM’lerden nakit olarak çekilemez, başka bir hesaba transfer edilemez. Bakiye son kullanım tarihi 10.05.2022’dir.) ikramiyesi kazanacaktır.  Çekiliş 02.03.2022 tarihinde saat 13.00’da Ünalan Mah. Libadiye Cad. No:81, 34700 Üsküdar/İstanbul adresinde bulunan Emaar AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 08.03.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 23.03.2022, yedek talihlilerin 07.04.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri, fiş/fatura/e-faturaları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın ibrazı zorunludur. Fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu kampanyaya Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları, Emaar Avm içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik, teknik ve temizlik elemanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*Görseller temsilidir.

 

 

EMAAR PARAM CARD KULLANIMI HAKKINDA:

 • Kartın aktive edilmesi: Katılımcı, hediye edilen bakiyeyi kullanabilmek için kartını aktive edecektir. Kartın aktive edilmesi için “AKTIF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk 4 haneli şifrenin 0850 988 99 99 a gönderilmesi gerekmektedir.
 • Katılımcılar kartlarındaki bakiyeleri “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesini” yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek öğrenebilir.

 

 • Katılımcıların, kampanyaya katılım sırasında halihazırda edinilmiş ve TCKN’lerine tanımlı aktif Param Kartları bulunması durumunda kazandıkları hediye bakiyeler bu kartlarına yüklenecektir.
 • Katılımcının daha önceden edindikleri ve TCKN’lerine tanımlı Param Kartlarının kampanyaya katılım sırasında yanlarında bulunmaması, kaybolması ve/veya çalınması durumunda öncelikle daha önceki kartın 0850 988 88 88 nolu Param Kart Çağrı Merkezi hattı aranarak iptal etmesi ve konuyla ilgili Emaar’a bilgi vermesi gerekmektedir. Param Kart Çağrı Merkezi tarafından, kart iptali yapıldıktan sonra müşteriye yeni bir kart tanımlanarak yükleme bu yeni karta yapılacaktır. Bildirilmeyen kayıp/çalıntı kart durumlarında sorumluluk Emaar’a ait değildir.
 • EMAAR Param Kart vasıtası ile hediye edilen tutarlar, yine kampanya koşullarında belirtilen kazanılan bakiyenin harcanabileceği Emaar  mağazalarında alışveriş için kullanılabilecek, ATM'den çekilmesi ve/veya bir başka banka hesabına havale edilmesi mümkün olmayacaktır.
 • Kampanya süresi sonunda Emaar Param Kart üzerindeki bakiyenin kullanımına ve kampanyaya ilişkin soruların olması durumunda 0850 988 88 88 Çağrı Merkezi numarasından destek alınacaktır.
 • Kampanya süresince ve sonrasında, üzerinde bakiye yüklü Param Kart’ların güvenliği katılımcının sorumluluğundadır. Kartın çalınması veya kaybedilmesi durumunda kartın üzerindeki bakiye henüz harcanmamış ise Param Kart Çağrı Merkezi aranarak eski kartın iptal edilmesi ve sonrasında Emaar aranarak yeni kart talep edilmesi gerekmektedir. Kartın üzerindeki bakiyenin harcanmış olması durumunda yerine yeni kart verilmeyecektir.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMA KANUNU HAKKINDA:

 • Emaar Cüzdan yoluyla katılım sağlayan katılımcılar, kampanyaya katılmak için verdikleri kişisel bilgilerinin işlenebilmesi için Emaar’a onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda Emaar, kampanya katılımcılarına alışveriş ve kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir. Katılımcı bu kampanyaya katılmak ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hükümlerine tabii olduğunu peşinen kabul eder.  Katılımcı, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun hükümlerine uygun olarak SMS, e-posta, fiziksel posta, Çağrı Merkezi araması, mobil uygulama, uygulama içi bildirim, vb gibi fiziksel ve dijital iletişim kanalları üzerinden Emaar’ın kendi kampanya ve hizmetleri ile ilgili katılımcıya iletişim yapmasına açıkça muvaffakat ettiğini kabul eder. Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Emaar Square Mall Offer

Emaar Square Mall An Offer