Acaba gerçek mi diye bir süre sorgulamadık değil. 2012’den beri süren “Seri, yeni bir filmle devam eder mi?” spekülasyonları 2019’da gerçeklik kazandı ve Warner Bros. çalışmalara başlandığını resmen duyurdu. 

Evet yanlış duymadınız Matrix'ten bahsediyoruz!

Serinin 4. halkasının San Francisco ve Berlin’de başlayan çekimleri 2020’nin Mart ayında küresel salgın sebebiyle durmuş, vizyon tarihi bir sene ileriye atılmıştı. Her ne kadar tamamlanmasının 2022’yi bulabileceği söylense de korkulan olmadı, filmi bu yılın sonunda izleyeceğiz. Bir aksilik olmazsa eğer The Matrix: Resurrections’a 22 Aralık 2021’de kavuşuyoruz.

2019 yılının ağustos ayında yeni bir The Matrix filminin geleceği onaylanmıştı. Üçüncü The Matrix filminden sonra hepimiz hikayenin bittiği konusunda hemfikirdik. Üstelik bunun üzerinden epey de zaman geçmişti.

Yönetmen koltuğuna bu kez Lana Wachowski’nin tek başına oturduğu yapımda Keanu Reeves (Neo) ve Carrie-Anne Moss (Trinity) ikonik rollerine dönüş yapıyorlar. Geçtiğimiz sene verdiği bir röportajda “Harika bir yönetmenimiz var. İlham verici bir aşk hikâyesi ile güzel bir senaryo yazdı. Bu farklı bir versiyon; bir uyanma çağrısı ve harika bir aksiyona sürüklüyor.” demişti Reeves. 

Geri sayım başlamışken farklı teoriler üretilse de hikayenin nasıl devam edeceği, yeni Matrix evreninde hangi yeni maceraların perdeye taşınacağı merak konusu.

Bizim tavsiyemiz Emaar'ı takipte kalın ve Cinemaximum konforunda filmin tadını çıkarmak için işaretleri izleyin ;)

Vizyon Tarihi: 22 Aralık 2022

 

 

 

Ben Kimim?

Emaar Square Mall

Emaar Square Mall

Kuru yapraklar, serin esintiler, yeşilden kızıla dönmeye başlayan eşsiz bir manzarayla karşıladı bizi sonbahar. Belki biraz daha kozamıza döndüğümüz, evlerimizde daha sık vakit geçirmeye başladığımız kışa göz kırpan bu günlerde küçük dekorasyon dokunuşlarıyla daha huzurlu bir ortam sağlamaya çalışıyoruz. Tam da bu ortam için Emaar’da aranılan tüm parçaları bir arada bulabileceğinizi biliyor musunuz? Ev tekstilinden dekorasyona, mobilyadan mutfak gereçlerine kadar eve dair her şey Emaar’da. Mevsimin renk kodlarından ilham alan kırlentler, rattan sepetler, hasır duvar aksesuarları, ferah ve huzurlu oda kokuları, ahşabın sıcaklığıyla hayat buluyor, seramik parçalar bile sonbahar dokularıyla yenileniyor. İlhamını mevsimden alan parçalar için Emaar’daki ev kategorisi mağazalarımıza bekleriz. Bella Maison, Koçtaş, Evidea, Karaca, Jumbo, English Home, Madame Coco, Korkmaz, Tantitoni, Zara Home, Mudo Concept, Mikasa Moor, LCW Home, Anatoli, Chakra, Dhoku, Paşabahçe, Penelope, Tefal

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları