Tarihin en eski sayfalarında tutsak kalan gizemli sırların, usta el işçiliği ile tasarıma dönüştüğünü ve eşsiz modellerle hayat bulduğunu hayal edin.

İşte karşınızda Storks'tan Göbeklitepe Koleksiyonu!

Geçmişin gizemli mirası ve insanlığa dair izlerin başlangıç noktası olan Göbeklitepe sembollerinden ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda kazılar sorasında tespit edilen simgeler, heykeler, üç boyutlu oymalar ve taşlar üzerinde bulunan yaban hayvan figürleri ile tasvirleşen hikayeler eşsiz mücevherlerde hayat buldu.

Her biri el emeği ile hazırlanan koleksiyonda kolye, bileklik, yüzük ve gözlük askısı gibi birçok seçenek yer alırken; Göbeklitepe simgelerinden gelen bereket, güç ve şans figürlü mücevherler Storks Göbeklitepe koleksiyonunda yerini aldı.

Göbeklitepe'de keşfedilen dairesel alanların ve dünyada plastik sanatların ilk örneği olarak kabul edilen T şeklindeki dikilitaşların silüetini taşıyan Bereket Bilekliği koleksiyonun en özel parçalarından. Üstelik Storks'un 25.'i yılına özel 4-7 Kasım tarihleri arasında Storks'tan yapılacak pırlantalı mücevher alıverişlerinde bu özel bileklik hediye!

Bu gizemli dünyanın kapılarını aralamak için Emaar Storks mağazına davetlisiniz.

Ben Kimim?

Emaar Square Mall

Emaar Square Mall

Kuru yapraklar, serin esintiler, yeşilden kızıla dönmeye başlayan eşsiz bir manzarayla karşıladı bizi sonbahar. Belki biraz daha kozamıza döndüğümüz, evlerimizde daha sık vakit geçirmeye başladığımız kışa göz kırpan bu günlerde küçük dekorasyon dokunuşlarıyla daha huzurlu bir ortam sağlamaya çalışıyoruz. Tam da bu ortam için Emaar’da aranılan tüm parçaları bir arada bulabileceğinizi biliyor musunuz? Ev tekstilinden dekorasyona, mobilyadan mutfak gereçlerine kadar eve dair her şey Emaar’da. Mevsimin renk kodlarından ilham alan kırlentler, rattan sepetler, hasır duvar aksesuarları, ferah ve huzurlu oda kokuları, ahşabın sıcaklığıyla hayat buluyor, seramik parçalar bile sonbahar dokularıyla yenileniyor. İlhamını mevsimden alan parçalar için Emaar’daki ev kategorisi mağazalarımıza bekleriz. Bella Maison, Koçtaş, Evidea, Karaca, Jumbo, English Home, Madame Coco, Korkmaz, Tantitoni, Zara Home, Mudo Concept, Mikasa Moor, LCW Home, Anatoli, Chakra, Dhoku, Paşabahçe, Penelope, Tefal

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları