Size bir iyi, bir iyi ve bir iyi haberim var…

Emaar’a üç yeni mağaza açıldı.

Aslında bunlardan birisi mağaza değil ‘Instagramble’ bir alan… “O da ne?” dediğinizi duyar gibiyim. Burası aslında bir fotoğraf çektirme deneyim alanı. İçinde limonlu salıncaktan tutun dev lolipoplara ve donut’lara kadar rengarenk bir ortam var. Benim favorim lolipoplu alandı. Tabii ki burada Instagram’a koymalık bol bol fotoğraf çektirdim. 

Arkadaşım daha önce Emaar’daki Cinemaximum 4DX’de film izlemiş ve bana da o kadar tavsiye etmişti ki, merakımı gidermem gerekiyordu:) Benim kadar yoğun çalışan biri için çok rahat bir salondu; bütün yorgunluğumu attım diyebilirim. Geniş koltuklarda ayaklarımızı uzatıp, patlamış mısır yiyerek film izlemek inanılmaz keyifliydi.

Açılan mağazalara gelirsek birisi kocaman Pahaşabahçe Mağazası. Burası beni çok heyecanlandırdı çünkü Anadolu’dan çıkan ve bir şekilde yurt dışına götürülen eserlerden oluşan ‘Kayıp Hazineler’ koleksiyonunu sergiliyorlar. Ben de tabii ki adıma yakışır bir alışveriş yaptım. 😊

Veee son iyi haberim de Nubia mağazası da artık Emaar’da! Buradaki Nubia mağazasında hem cilt bakım ürünleri hem de Kryolan ürünleri var. En sevdiğim yanı ise cilt bakım odası oldu. Buraya gelmişken bir cilt bakımı ya da makyaj yaptırmadan gitmek olmaz artık.

Böyle yenilikler çok hoşuma gidiyor, sizinle de paylaşmak istedim.

Şimdilik böyle. Görüşmek üzere!

Ben Kimim?

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları