Sephora’nın ilk influencer işbirliği olan Sephora Collection X Merve Özkaynak ile yeni heyecana hazır mısın?

Güzellik dendiğinde sınır tanımayan güce sahip Sephora’nın vazgeçilmez markası Sephora Collection, makyaj ve güzellik konularında Türkiye’nin sosyal medya platformlarında çok fazla ilgi gören influencer’ı “Merve Özkaynak ile herkes için güzelliğin gücü” diyerek eşsiz bir koleksiyona imza atıyor.

Merve Özkaynak, makyaj tutkunlarının vazgeçemediği Lip Stain rujları, her cilt tonuna mükemmel uyum sağlayabilecek yüz paleti, dikkat çekici bakışlara sahip olmanızı sağlayacak far paleti, Sephora collection’ın ikonik ürünü Size Up Maskara ve temiz güzelliğin formülünü paylaştığı cilt bakım kiti ile karşımıza çıkıyor.

Sephora Collection’ın Merve’ye ilham veren samimi, eğlenceli ve renkli dünyasında kendinizi şımartmanızın tam zamanı..

Her kadının var olan güzelliğini ortaya çıkarmak için tasarlanmış favori makyaj uygulamalarının ve cilt bakımının sırlarının bulunduğu koleksiyonu keşfetmek için Emaar Sephora mağazasına davetlisiniz.

Ben Kimim?

Emaar Square Mall

Emaar Square Mall

Kuru yapraklar, serin esintiler, yeşilden kızıla dönmeye başlayan eşsiz bir manzarayla karşıladı bizi sonbahar. Belki biraz daha kozamıza döndüğümüz, evlerimizde daha sık vakit geçirmeye başladığımız kışa göz kırpan bu günlerde küçük dekorasyon dokunuşlarıyla daha huzurlu bir ortam sağlamaya çalışıyoruz. Tam da bu ortam için Emaar’da aranılan tüm parçaları bir arada bulabileceğinizi biliyor musunuz? Ev tekstilinden dekorasyona, mobilyadan mutfak gereçlerine kadar eve dair her şey Emaar’da. Mevsimin renk kodlarından ilham alan kırlentler, rattan sepetler, hasır duvar aksesuarları, ferah ve huzurlu oda kokuları, ahşabın sıcaklığıyla hayat buluyor, seramik parçalar bile sonbahar dokularıyla yenileniyor. İlhamını mevsimden alan parçalar için Emaar’daki ev kategorisi mağazalarımıza bekleriz. Bella Maison, Koçtaş, Evidea, Karaca, Jumbo, English Home, Madame Coco, Korkmaz, Tantitoni, Zara Home, Mudo Concept, Mikasa Moor, LCW Home, Anatoli, Chakra, Dhoku, Paşabahçe, Penelope, Tefal

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları