Pizza, Sinema ve Kahve Keyfi’nin en havalı durağındayım...

Ve tabii ki Emaar’dayım.

Enfes pizzalarıyla meşhur Paps Italian’dan önceki yazılarımda bahsetmiştim ve hemen bir boşluk yaratıp kendim gidip bu lezzeti tatmak istedim. Tabii ki kaçırmazdım. ☺ Arkadaşımla enfes bir yemek yedik. Arkasından ise daha önce sinemalarının muhteşem olduğunu duyduğumdan kendimizi sinema ile ödüllendirdik.

Arkadaşım daha önce Emaar’daki Cinemaximum 4DX’de film izlemiş ve bana da o kadar tavsiye etmişti ki, merakımı gidermem gerekiyordu:) Benim kadar yoğun çalışan biri için çok rahat bir salondu; bütün yorgunluğumu attım diyebilirim. Geniş koltuklarda ayaklarımızı uzatıp, patlamış mısır yiyerek film izlemek inanılmaz keyifliydi.

Film olarak ‘Bir zamanlar Hollywood’da’ filmini tercih ettik. Filmi duymayanınız yoktur sanıyorum. Başrollerinde mükemmel bir 3’lü oynuyor: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Margot Robbie. Bu üçlünün filmi kaçırılmazdı tabii ki. Ayaklarımı uzatarak eski Hollywood zamanlarını izlemek çok keyifliydi :) Joaquin Phoenix'in başrolünde olduğu, merakla beklediğim ‘’Joker’’ filmini de kesin burada izleyeceğim! Yani anlayacağınız vizyondaki bütün filmler aklımda kalarak salondan ayrıldık…

Aksiyon dolu bir filmden sonra kendimizi hemen açık alanda yer alan Walters’a attık. Emaar’da en sevdiğim şey kendimi sürekli başka bir keyfin içinde ve çok tatlı duygularla bulabiliyor olmam. Ortamı çok keyifliydi. Size özel kahve seçenekleri sunuyorlar. Tatmadığım bir kahve lezzetini deneme şansım oldu. Mutlaka yine gideceğime eminim.

Yaz biterken ve sinema sezonu heyecanlı bir şekilde başlamışken yemek; bir de üstelik pizza + sinemadan daha keyifli bir plan düşünemiyorum; şiddetle tavsiye ediyorum. :)

Başka hangi filmler var derseniz;

Yıldızlara Doğru
Fırıncının Karısı
Yeti Efsanesi
Rambo: Son Kan
Annem
Elektirk Savaşları

Ben Kimim?

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları