Yaklaşık 2 yıldan sonra yeni normale alışırken, karantinada kaldığımız süreçte veda ettiğimiz sosyal hayatımızdan, keyif aldığımız etkinliklerden izler arar olduk.

Tam bu noktada Emaar’da etkinlikler kaldığı yerden yniden başlamalı dedik ve özlediğimiz eğlenceyi Eylül ayı boyunca ücretsiz açık hava konserleri ile misafirlerimize sunduk.

Türkiye’nin en iddialı markalarından olan JoyTürk Akustik ile ortak geliştirdiğimiz proje ile birbirinden değerli sanatçıları Emaar’ın ev sahipliğinde misafirlerimizle buluşturduk.

Fatma Turgut’un eşlik ettiren şarkıları , Bülent Ortaçgil ve  Leman Sam’ın zamansız müziği ve İkilem’in enerjisi bizlerleydi.

Özlediğimiz müziğin keyfini, Orta Meydan'a gelen 20.000 kişi ile birlikte çıkardık! 

Dedik ya bu sadece bir başlangıç!

Daha fazla müzik ve eğlence için Emaar’ı takipte kalın.

Ben Kimim?

Emaar Square Mall

Emaar Square Mall

Kuru yapraklar, serin esintiler, yeşilden kızıla dönmeye başlayan eşsiz bir manzarayla karşıladı bizi sonbahar. Belki biraz daha kozamıza döndüğümüz, evlerimizde daha sık vakit geçirmeye başladığımız kışa göz kırpan bu günlerde küçük dekorasyon dokunuşlarıyla daha huzurlu bir ortam sağlamaya çalışıyoruz. Tam da bu ortam için Emaar’da aranılan tüm parçaları bir arada bulabileceğinizi biliyor musunuz? Ev tekstilinden dekorasyona, mobilyadan mutfak gereçlerine kadar eve dair her şey Emaar’da. Mevsimin renk kodlarından ilham alan kırlentler, rattan sepetler, hasır duvar aksesuarları, ferah ve huzurlu oda kokuları, ahşabın sıcaklığıyla hayat buluyor, seramik parçalar bile sonbahar dokularıyla yenileniyor. İlhamını mevsimden alan parçalar için Emaar’daki ev kategorisi mağazalarımıza bekleriz. Bella Maison, Koçtaş, Evidea, Karaca, Jumbo, English Home, Madame Coco, Korkmaz, Tantitoni, Zara Home, Mudo Concept, Mikasa Moor, LCW Home, Anatoli, Chakra, Dhoku, Paşabahçe, Penelope, Tefal

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları