Yepyeni bir deneyime hazır mısınız? Keşfedilmemiş illüzyonlarla etkileyici, duyularınıza hitap eden ve eğitici bir dünyanın kapıları sizlere açılıyor. 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve İstanbul İstiklal’de benzersiz bir deneyim sunan illüzyon müzesi, şimdi Emaar'da!

Tepetaklak Oda, Vortex Tüneli, Sonsuzluk Odası, Ames Odası, Büyülü Çubuk, Döner Tablalar, ve daha birçok illüzyon içeriği Emaar İllüzyon Müzesi'nde eğlence tutkunlarını bekliyor.

 

İllüzyon Müzesinin Akıllı Mağaza'sında 80’in üzerinde Dilemma Oyunu, ahşap yapbozlar, inşaat blokları, zeka oyunları, eğitsel oyuncaklar ve çok sayıda hediyelik eşya bulunuyor. Müzeden küçük bir hatırayı evinize götürebilir veya illüzyonların çarpıcı dokunuşunu eve taşıyarak ya da hediye alarak hatıralarınızı ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Biz buna ‘eğlenirken öğrenme’ diyoruz!

Eğlencenin yanı sıra göz yanılsaması, algı, insan beyni ve bilim hakkında bilgi edinme fırsatı sunan İstanbul İllüzyon Müzesi, öğrenciler için benzersiz bir deneyim vaat ediyor.

En az yirmi kişilik bir okul grubuyla gelin ve gözlerinizin neden beyninizin anlam veremediği şeyler gördüğünü keşfedin. Arzu ettiğiniz şartları sunabilmemiz için ziyaretinizi önceden planlayın. Beklenmedik bir deneyime hazırlanın ve illüzyonların dünyasında sizi nelerin beklediğine tanık olun.

Daha fazla bilgi edinmek ve rezervasyon yaptırmak için:  anatoliainfo@museumofillusions.com.tr

Ben Kimim?

Emaar Square Mall

Emaar Square Mall

Kuru yapraklar, serin esintiler, yeşilden kızıla dönmeye başlayan eşsiz bir manzarayla karşıladı bizi sonbahar. Belki biraz daha kozamıza döndüğümüz, evlerimizde daha sık vakit geçirmeye başladığımız kışa göz kırpan bu günlerde küçük dekorasyon dokunuşlarıyla daha huzurlu bir ortam sağlamaya çalışıyoruz. Tam da bu ortam için Emaar’da aranılan tüm parçaları bir arada bulabileceğinizi biliyor musunuz? Ev tekstilinden dekorasyona, mobilyadan mutfak gereçlerine kadar eve dair her şey Emaar’da. Mevsimin renk kodlarından ilham alan kırlentler, rattan sepetler, hasır duvar aksesuarları, ferah ve huzurlu oda kokuları, ahşabın sıcaklığıyla hayat buluyor, seramik parçalar bile sonbahar dokularıyla yenileniyor. İlhamını mevsimden alan parçalar için Emaar’daki ev kategorisi mağazalarımıza bekleriz. Bella Maison, Koçtaş, Evidea, Karaca, Jumbo, English Home, Madame Coco, Korkmaz, Tantitoni, Zara Home, Mudo Concept, Mikasa Moor, LCW Home, Anatoli, Chakra, Dhoku, Paşabahçe, Penelope, Tefal

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları