Hoş geldin sonbahar, haydi alışverişe!

Sonbahar geldi, e tabii alışveriş zamanı da geldi! Hem yeni sezondaki trend ürünleri keşfetmek hem de dolabımdaki eksikleri tamamlamak için geçtiğimiz gün Emaar’daydım.  

Her zamanki gibi ilk durağım Mango oldu. Burada hem spor hem klasik kombinlerle kullanabileceğim, tam sonbahara uygun yumuşacık bir hırka buldum (1). Sonrasında Bershka’da bir deri ceket denedim. Bu ceket sonbaharın favori parçası olmaya kesinlikle aday! (2)

Vitrinler arasında kaybolmuşken gözüme Stradivarius’un dekorasyon bölümü çarptı. Çok tatlı, çok modern ev aksesuarları varmış Stradivarius’ta (3). Öğrendiğim iyi oldu, artık bol bol ziyaret edeceğim gibi duruyor.

Teras kattaki kahve molamdan sonra alışveriş turuma Vans ve Koton ile devam ettim. Vans mağazasıda ayakkabıdan sweatshirt’e sonbahar için aradığım bütün çeşitler vardı. Şiddetle öneririm (4). Koton’da ise fotoğrafını gördüğünüz kiremit rengi kadife şişme montu buldum (5). Hem fiyatı çok uygun, hem de sıcacık tutuyor.

Alışverişimin finaline ise sonbaharın olmazsa olmazı trençkotu bıraktım (6). Trençkotlar mevsim geçişlerinde gerçekten birer can kurtaran haline dönüşüyor. 

Son olarak size bomba bir haberim var: Türkiye’nin en büyük Gucci mağazası Emaar’da açılmış! Kesinlikle gidip görülmesi gerekiyor. Onu da ziyaret etmeden alışverişi tamamlamak olmazdı tabii! 

Bir sonbahar alışverişi daha sona ererken, üzerimde birazcık yorgunluk bolca mutluluk vardı.  Hoş geldin sonbahar! Hemen bitme olur mu?

 

Ben Kimim?

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları