Herkese Yeniden Merhaba

Emaar’daki 2 saatlik kısa bir alışveriş turumdan sonra hazır gitmişken sizin için yeni keşifler yaptım :)  Kendi adıma Emaar’ı sadece alışveriş merkezi olarak biliyordum. Aslında alışverişten çok daha fazla yaşanabilecek deneyimler olduğunu farkettim.  Bu güzel deneyimleri de sizin için not ettim.

Hazırsanız başlıyoruz...

  Akvaryum kesinlikle bir rüya alanı …  

Akvaryum

Öncelikle Akvaryum’da atmosfer olarak çok iyi bir yer yapmışlar; sizi hemen içine çekiyor. Canlıları da 7 farklı tematik bölümlere ayırmışlar. Bu sayede onları kolayca tanıyabiliyorsunuz. 

Size hemen akvaryumdaki en etkileyici şeyi söylüyorum; Türkiye’nin en büyük timsahı burada: Kral Timsah! :) Bununla da kalmıyor siz ellerinizle - tabii ki oradaki görevli arkadaslarımızla birlikte - Kral Timsah’ı besleyebiliyorsunuz. Ayrıca besleyebileceğiniz bir canlı türümüz daha var: köpekbalıkları! Ben bu deneyimi yaşadım ve çok farklıydı. İtiraf etmek gerekirse timsah tabii ki çok daha etkileyiciydi… Bu deneyimi kesinlikle yaşamanız gerek! 

İkinci heyecan verici şey ise bu dev akvaryumda dalış yapabilmeniz ve balıklarla birlikte yüzüp onları besleyebilmeniz. Ben bunun için hazırlıksızdım ama siz mutlaka bunu okuduktan sonra hazırlıklı gidin ve deneyin. Unutulmaz bir deneyim olacağına eminim. Ama dikkat edin; bu deneyim için 24 saat içinde uçak yolculuğu yapmamış olmanız gerekiyor.

Adrenalinli bu aktivitelerimizden sonra Akvaryum’da hem sizin hem de çocuklarınız için başka alternatifler de sunuluyor. Akvaryum’un içinde bulunan denizanası diskosu görsel olarak sizi de çocuklarınızı da etkileyecektir. Renkli ışıklar altında dans eden denizanaları çok hoş bir görsel oluşturuyorlardı. Ayrıca bunların yanı sıra çocuklar için birçok başka event de düzenliyorlar. Doğum günleri kutlanabiliyor, belirli günlerde deniz canlılarını çocuklara daha iyi tanıtabilmek için aktiviteler ve ödüllü oyunlar düzenleniyor vs… Kısacası çocukları fazlasıyla düşünmüşler.

  Çocuklar için: Aslan Kral etkinlikleri Emaar’da  

Aslan Kral

Çocuklar demişken bu arada başka çok güzel bir haberim daha var. Duymayanlarınız için hemen benden duymuş olun ki çocuklarınız bu eğlenceyi kaçırmasın. Aslan Kral’ı bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum. Bilmiyorsanız bile bence Emaar’a gidip öğrenmelisiniz. Bu hafta filmi vizyona girdi. Emaar’da çocuğunuzla birlikte sinemada Aslan Kral izledikten sonra bir de özel olarak tasarlanmış alanda aktivitelere katılabilirsiniz! 

Kısaca size bu aktivitelerin de neler olduğunu söyleyeyim: Tırmanma duvarı, yüz boyama, bileklik ve saç atölyeleri, dans gösterileri ve dahası… Devamını da bence siz gidip deneyerek öğrenin:)  Ama geç kalmayın çünkü sadece 28 Temmuz’a kadar devam edecekmiş.

Yaz aylarında çocuğunuzla birlikte İstanbul’da olanlarınız için bence bir gününüzü eğlenceli ve dolu dolu geçirmek açısından oldukça ideal.

Bu arada halen Akvaryum’un etkisindeyim o yüzden kesinlikle bence bir gününüzü Akvaryum'a ayırmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Sizin için de bir farklılık olacaktır. Heyecan sevenleriniz ise kesinlikle dalış yapmayı es geçmesin! Benim için de canlıları beslemeyi unutmayın lütfen:)

Ben Kimim?

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları