Herkese Merhaba

04 Temmuz 2019

Herkese Merhaba

Beni tanıyanlarınız sosyalleşmeyi ve farklı etkinlikleri ne kadar sevdiğimi iyi bilir. Özellikle bir yaz kadını olarak da yaz aktiviteleri ayrı heyecanlandırıyor beni. Kız kıza çıkarken en şık halimizle keyif yaptığımız günler ise en sevdiğim... Bunun için de kadınları düşünen her mekâna ayrı bir sempatim var:) Tam buna göre bir aktivite buldum ve sizinle bunu paylaşmak istiyorum.

Bu sezonun yeni gözdesi Emaar’da “Ladies Night’’

Bu harika aktiviteyi Dubai sayesinde tanıyoruz aslında çünkü ‘’Ladies Night’’ Dubai’de çok popüler ve Dubai’den sonra ilk defa Türkiye'de Emaar’da !

Dubai’de birkaç defa denk gelmişliğim var ve çok güzel oluyor. Hep birlikte bu güzel günü onlardan daha güzel hale getirebiliriz bence! Her hafta Çarşamba gününü yaz programlarınıza not etmeyi unutmayın. Ben bunu bilmeden gittiğim bir Çarşamba günü öğrendim ve benim gibi gidip öğrenmemeniz için öğrendiklerimi sizinle de paylaşmak istedim ki bu güzel günü hep birlikte yayalım bütün kadınlarımıza!  

Her Çarşamba Emaar ‘a geldiğinizde size birbirinden güzel restoranlarda ücretsiz içecek imkânı sağlanıyor ve bunun içinde her birinize 3 ticket veriliyor!

Ticketları kullanabileceğiniz harika mekanlar var; Suvla, Hayal Kahvesi, The House Cafe , Galliard,  Pap’s Italian, Vakko Bistrot, Big Chef’s, Bedri Usta, Tickerdaze, Suchico ... Bu mekanlarda dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz bu ticket’ları!

Bu arada öğrendiğime göre Anadolu yakasında yaşayanlarınız için The House Cafe Anadolu yakasında bulabileceğiniz tek şubesi! Ben The House Cafe aşığı biri olarak size bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm. Bunun yanında şube konusunda az bulunan bir mekân daha var; Pap’s Italian! Kendisi sadece Karaköy ve tabii ki Emaar’da bulunuyor, özellikle Avrupa yakasına gidemeyip bu lezzetten mahrum kalanlar için çok iyi. 

Diğer bir mekân ise yılların Hayal Kahvesi. Emaar’daki Hayal Kahvesi’ni alışık olduğumuz Hayal Kahvesi gibi değil de, biraz farklı bir konseptte gördüm. Hem iç mimarisi hem de ağırladığı sanatçılar ile diğerlerinden biraz daha farklı bir çizgide. Duyduğum kadarıyla da Çarşamba günleri en iyileri çıkıyormuş. Aklınızda olsun:) Hayal Kahvesi’nde güzel içkilerinizi yudumlarken birbirinden iyi sanatçıları dinlemenin keyfi de ayrı olacaktır tabii ki.

Yani birbirinden keyifli bu mekanlarda dilediğiniz gibi içebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir gün için bence her hafta Çarşamba kız kıza programlanıp Emaar’a uğramalısınız:)

Emaar Ladies Night detayları için tıklayın.

Ben Kimim?

Yasemin Öğün

Yasemin Öğün

Moda Tutkusu, 10 yılı aşkın süredir moda sektörünün nabzını tutuyor. Trend yaratan moda ve yaşam stili liderliğini sektörde birçok hizmet verecek genişleten Moda Tutkusu ve platformun kurucusu Yasemin Öğün, markalara koleksiyon danışmanlığı, koleksiyon işbirliği gibi birçok özel hizmet verirken bir taraftan da bireysel müşterilerine stil danışmanlığı, kanaat önderliği danışmanlığı veriyor.

Marka Kampanyaları

Otoför-Oto Yıkama

Kuponu bul, alışveriş yap, hediyeyi kap!

Görseldeki kuponu arabanın camında bulduysan*, hemen Emaar’a gel!

KAMPANYA KOŞULLARI

  • Emaar Square Mall’da tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Aynı mağazadan farklı tarihte/saatte yapılan veya farklı mağazalardan yapılan alışverişlere ilişkin fiş ve faturalar birleştirilemez.
  • Tek seferde yapılacak 150 TL’nin üzerindeki tüm harcamalarda, tutar farketmeksizin sadece tek bir kupon verilecektir.
  • Kampanya 31 Ağustos 2019 tarihine kadar Emaar’dan tek seferde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Ücretsiz kuponların son geçerlilik tarihi 31 Ekim 2019’dur ve hafta içi günlerde kullanılabilir.
  • Hediye araç yıkama kuponlarının teslimi için, harcama fiş veya faturalarının Emaar Square Mall danışma desk'ine ibraz edilmesi gerekmektedir.
  • Hediye araç yıkama kuponu, yalnızca Emaar Square Mall P1 katında yer alan Otoför Araç Yıkama’da kullanılabilir.
  • Kampanya dahilinde müşterilere sunulacak toplam kupon sayısı 2000 olup, kupon sunumu stoklarla sınırlıdır.
  • Hizmet sağlayıcının yoğunluğu sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Emaar yönetimi sorumlu tutulamaz.
  • Emaar Square Mall yönetimi kampanya süresi ve şartlarında tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

*Kuponlar,İstanbul sokaklarında rastgele dağıtılmaktadır. Kupon başka yerden temin edilemez.

Under Armour

İndirim

31 Ağustos 2019 tarihine kadar İlkbahar – Yaz sezonu ürünlerde %25 indirim

Hepsini Gör

Instagram Postları