Herkese Merhaba

Beni tanıyanlarınız sosyalleşmeyi ve farklı etkinlikleri ne kadar sevdiğimi iyi bilir. Özellikle bir yaz kadını olarak da yaz aktiviteleri ayrı heyecanlandırıyor beni. Kız kıza çıkarken en şık halimizle keyif yaptığımız günler ise en sevdiğim... Bunun için de kadınları düşünen her mekâna ayrı bir sempatim var:) Tam buna göre bir aktivite buldum ve sizinle bunu paylaşmak istiyorum.

Bu sezonun yeni gözdesi Emaar’da “Ladies Night’’

emaar

Bu harika aktiviteyi Dubai sayesinde tanıyoruz aslında çünkü ‘’Ladies Night’’ Dubai’de çok popüler ve Dubai’den sonra ilk defa Türkiye'de Emaar’da !

Dubai’de birkaç defa denk gelmişliğim var ve çok güzel oluyor. Hep birlikte bu güzel günü onlardan daha güzel hale getirebiliriz bence! Her hafta Çarşamba gününü yaz programlarınıza not etmeyi unutmayın. Ben bunu bilmeden gittiğim bir Çarşamba günü öğrendim ve benim gibi gidip öğrenmemeniz için öğrendiklerimi sizinle de paylaşmak istedim ki bu güzel günü hep birlikte yayalım bütün kadınlarımıza!  

Her Çarşamba Emaar ‘a geldiğinizde size birbirinden güzel restoranlarda ücretsiz içecek imkânı sağlanıyor ve bunun içinde her birinize 3 ticket veriliyor!

Ticketları kullanabileceğiniz harika mekanlar var; Suvla, Hayal Kahvesi, The House Cafe , Galliard,  Pap’s Italian, Vakko Bistrot, Big Chef’s, Bedri Usta, Tickerdaze, Suchico ... Bu mekanlarda dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz bu ticket’ları!

Bu arada öğrendiğime göre Anadolu yakasında yaşayanlarınız için The House Cafe Anadolu yakasında bulabileceğiniz tek şubesi! Ben The House Cafe aşığı biri olarak size bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm. Bunun yanında şube konusunda az bulunan bir mekân daha var; Pap’s Italian! Kendisi sadece Karaköy ve tabii ki Emaar’da bulunuyor, özellikle Avrupa yakasına gidemeyip bu lezzetten mahrum kalanlar için çok iyi. 

Diğer bir mekân ise yılların Hayal Kahvesi. Emaar’daki Hayal Kahvesi’ni alışık olduğumuz Hayal Kahvesi gibi değil de, biraz farklı bir konseptte gördüm. Hem iç mimarisi hem de ağırladığı sanatçılar ile diğerlerinden biraz daha farklı bir çizgide. Duyduğum kadarıyla da Çarşamba günleri en iyileri çıkıyormuş. Aklınızda olsun:) Hayal Kahvesi’nde güzel içkilerinizi yudumlarken birbirinden iyi sanatçıları dinlemenin keyfi de ayrı olacaktır tabii ki.

Yani birbirinden keyifli bu mekanlarda dilediğiniz gibi içebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir gün için bence her hafta Çarşamba kız kıza programlanıp Emaar’a uğramalısınız:)

Emaar Ladies Night detayları için tıklayın.

Ben Kimim?

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları