Emaar İkinci Evim 😀

Artık biliyorsunuz ki Emaar ikinci evim gibi oldu. Her gün bir yenilik katıyor olmaları kendileri kadar beni de heyecanlandırıyor. Attıkları her adım bende bir sonraki için merak uyandırıyor ve sizler için yeni keşifler yapmak beni çok mutlu ediyor. Umarım önerilerim sizi de etkiliyordur ve bu sayede keyifli vakit geçirebiliyorsunuzdur.

Emaar’a her gittiğimde kendimi artık çok rahat hissediyorum; bana göre bir alışveriş merkezinde bu çok önemli. Çünkü alışveriş merkezleri kapalı alan oldukları için genelde bir süre sonra rahatsız etmeye başlıyor. Fakat Emaar’ın açık tarafının rahatlığını başka yerde bulmak zor. Çünkü açık alandaki mağazalar ve restoranların dışında dekorasyonları o kadar güzel ki kendinizi alışveriş merkezinde değil, Paris’te ya da Londra’da bir cadde’de geziyor gibi hissediyorsunuz. Bazen müzik sesleri de buna eşlik ediyor. Özellikle Çarşamba akşamları açık alanda muhteşem bir atmosfer var.

Tam Instagram’lık salıncaklar!

Okuyanlarınız biliyordur geçen yazımda akvaryumdan bahsetmiştim ve akvaryum o kapalı alanda size dinlenip nefes almanız için bir alan sağlıyordu. Şimdi de açık alan için yenilikler düşünmüşler tabi ki. O kadar güzel çiçeklerle renklendirmişler ki harika bir bahçede geziyor hissi uyandırıyor.

Beni sosyal medyada takip edenleriniz yaptığım paylaşımları henüz görmediyse mutlaka bir bakın derim; bu sayede abartmadığımı anlayacaksınız ve hemen gidip görmek isteyeceksiniz :) Bu bahçeye yaptıkları en tatlı şey çiçekli salıncaklar koymaları ve tabii ki benim için en güzel tarafı bu salıncaklarda çok güzel fotoğraflar çekilebiliyor olması. :) Bence bu görsel şölenin bir parçası olma fırsatını kaçırmayın.

En sevdiğim mağazalar Emaar’da açıldı.

Bu tatlı bahçemiz dışında sizlere biraz da mağazalardan bahsetmek istiyorum. Çünkü Emaar açıldığı günden beri yeniliklerden vazgeçmiyor ve neredeyse sürekli yeni mağazalar açıyor. Tüm markaların bir alışveriş merkezinde toplanması hepimiz için en büyük kolaylık. Şimdi size yeniliklerini anlatmalıyım.

Bunlardan ilk bahsetmek istediğim ikili Türkiye’deki 4. butiği ile MontBlanc ve Anadolu yakasında tek olan Ermenegildo Zegna... Muhtemelen çoğunuz bu markaları biliyordur, bilmeyenleriniz içinse önemli nokta erkekler ve ayrıca erkek hediyeleri için gerçekten gidilecek ilk adresler olmaları. Bu ikisi dışında Machka var; o da kadın giyimde artık yerini belli etmiş benim de favorilerimden olan bir marka zaten. Bu arada eli kulağnda açılacak olduklarını gördüğüm daha neler var neler onlar da sonraki yazılarıma kalsın 😀

Umarım yazdıklarım sizi de heyecanlandırır ve kendinize güzel bir alışveriş turu yaptıktan sonra muhteşem çiçekli salıncaklarda fotoğraf çektirip beni anarsınız 😀

Ben Kimim?

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları