Eğlence, Alışveriş, Keyif… 

Size, Emaar’da geçirdiğim harika günden bahsedeyim hemen.

Emaar’da her çarşamba, Ladies Night var! Nedir bu derseniz; Çarşamba günleri 17.00-22.00 saatleri arasında, kadın misafirlere ücretsiz olarak 3 içecek ikram edilen çok keyifli bir etkinlik. Hayal Kahvesi, SushiCo, Suvla, The House Cafe, Bedri Usta, Big Chefs, Paps Italian, Galliard, Tickerdaze veya Vakko Bistrot’a içeceklerinizi yudumlayarak, pek tatlı bir yaz akşamı geçirebilirsiniz kız arkadaşlarınızla. Ben çok eğlendim, çarşambaları yeni adresim belli.

Emaar, alışveriş için çok uygun ve rahat bir yer. Sevdiğim birçok mağazayı aynı yerde görmek beni çok mutlu etti. Yeni açılan mağazalarsa gerçekten en iyilerden… Ermenegildo Zegna, Montblanc ve MOC Coffee Roastery’yi burada görmek harika oldu. Mesela Can, tam bir Montblanc tutkunu; mağazaya girip ona bir kalem seçmemiz çoook kısa sürdü.

Bayıldığım MOC’un kahvelerinden içmeden Emaar’dan ayrılmak olmazdı tabii. Ice latte’mi alıp Emaar’ın dış alanına çıktım ve büyüleyici bir çiçek bahçesinin içine düştüm. Çiçeklerle süslenmiş salıncakları görünce gözlerimden kalpler çıktı. Bu salıncaklarda fotoğraf çektirmeyi hepimiz çok seviyoruz, evet!  

Bir çarşamba plan yapıp mutlaka Emaar’a gelin, söz veriyorum pişman olmayacaksınız ve çok çok eğleneceksiniz.

Blog

 

Ben Kimim?

Marka Kampanyaları

MAC - Mars Athletic Club

Emaar MAC ile 1 Milyon Pedal Çeviriyoruz!

Marks&Spencer

Muhteşem Alışveriş Haftası

Hepsini Gör

Instagram Postları