My Childhood in Summer

23-08-2017 / 31-10-2017

My Childhood in Summer

Çocukluk ve yaz konseptleri etrafında gelişen “My Childhood in Summer” sergisi, 8 farklı ünlü ismin eserlerini bir araya getiriyor.

En son ne zaman şehirde hiçbir şeyi kafanıza takmadan şehrin tadını çıkarabildiğiniz bir yaz geçirdiniz? Ya da bir yere yetişme telaşı yaşamadan şehrin sokaklarında dolaştınız? Peki, yazın bambaşka bir ruha bürünen şehri yeniden keşfetmenin tadına varabildiğiniz zamanı hatırlıyor musunuz? Düşünüyorsunuz. Ve düşündükçe ister istemez aklınıza çocukluk anılarınızı getiriyorsunuz… Emaar Square Mall, ev sahipliğini üstlendiği “My Childhood in Summer” sergisi ile tam da bunu yapmanızı, yani yazın yaşadığınız çocukluk anılarınızı tekrar tekrar yaşamanızı istiyor. Bunu yaparken de yanına Derin Mermerci,  Elvin Levinler, Nevşin Mengü, Pınar Sabancı, Şirin Ediger, Umut Eker, Tuba Ünsal ve Yağmur Kızılok’u alıyor. 

Kısa bir süreliğine artık bir yetişkin olduğunuzu unutup yeniden çocukluğunuza dönmek, isterseniz 22 Ağustos - 31 Ekim arasında gerçekleşecek olan “My Childhood in Summer” sergisini ziyaret edebilirsiniz.